ویژه
timthumb002

دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با مفاهیم اولیه پست الکترونیک کار با نامه ها

5,000 تومان 2,500 تومان

پروپوزال در مورد گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها, گزارش سمینار در مورد گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها, تز دکترا در مورد گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها, رساله در مورد گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها, پایان نامه در مورد گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها, تحقیق در مورد گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها, مقاله در مورد گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها, پروژه دانشجویی در مورد گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها, تحقیق دانشجویی در مورد گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها, مقاله دانشجویی در مورد گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها, پروژه دانشجویی درباره گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها , گزارش کارآموزی در مورد گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها, کارآموزی در مورد گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها, روش تحقیق درباره گزارش کارآموزی آشنايی با مفاهيم اوليه پست الكترونيک كار با نامه ها

مقایسه

توضیحات محصول

تعداد صفحات:46
نوع فایل:word
رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار
فهرست مطالب:
آشنایی با مفاهیم اولیه پست الکترونیک
پست الکترونیک
برنامه های کاربردی استفاده از پست الکترونیک
مزایای پست الکترونیک
آدرس پست الکترونیک چیست؟
جهت باز کردن یک Identity
باز کردن صندوق پستی یک کاربر خاص
آشنایی با Out look Express
کار با نامه ها
کادر ویرایش متن نامه
کادر متنی
کادر متنی (carbon copy)
لیست انتخاب from
کادر متنی Subject
کادر متنی (Blind carbon copy) BCC
ضمیمه کردن فایل
استفاده از غلط یاب املایی
پاسخ به نامه
ارسال نامه به صورت متنی و گرافیکی
پاسخ به نامه ها بدون درج متن نامه اصلی
پاسخ نامه به همه گیرندگان (Reply All)
پاسخ نامه به فرستنده نامه (Reply)
پاسخ نامه به همه گیرندگان (Replx All)
حذف کردن متن
کپی کردن متن
ویرایش نامه ها
انتخاب کلمه، خط و پاراگراف
انتقال متن
حذف کردن ضمیمه
ارسال ناهم برای دیگران(Forward)
تنظیمات پنجره Outlook Express
امضاء ها (Singetures)
ملاحظات امنیتی
آشنایی با نکات مهم هنگام نگارش E-Mail
امضای دیجیتالی (Digitally sign)
استفاده از راهنما (Help)
فهرست مطالب و ایندکس

آشنایی با مفاهیم اولیه پست الکترونیک
1- پست الکترونیک
ارسال و دریافت نامه از طریق کامپیوتر را پست الکترونیکی (E-mail) میگوییم. پست الکترونیکی شباهت بسیار زیادی با پست معمولی دارد. فرستنده نامه هر زمان که بخواهد میتواند پیام خود را ارسال کند و گیرنده نیز در هر زمان که بخواهد میتواند پیام های فرستنده را بخواند. یک نام الکترونیکی در واقع یک فایل است. وقتی مقصد یک نامه الکترونیکی را اسال میکند، این فایل از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر میرود تا به مقصد برسد و به صندوق پستی سیستم گیرنده رفته و در آنجا ذخیره میشود تا گیرنده نامه به آن مراجعه کرده و آن را دریافت کند. پست الکترونیک یکی از مشهورترین سرویس های اینترنت است. سایت های زیادی در اینترنت وجود دارند که امکان ایجاد صندوق پست الکترونیکی و ارسال و دریافت نامه های الکترونیکی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میدهند و معمولاً فضایی از3MB تا 100MB یا حتی بیشتر در اختیار کاربر جهت نگهداری نامه ها میدهند.
پست الکترونیک (Email) ارسال و دریافت نامه از طریق کامپیوتر را پست الکترونیک میگوییم.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای این کالا دیدگاه می‌نویسد. “دانلود گزارش کارآموزی آشنایی با مفاهیم اولیه پست الکترونیک کار با نامه ها”

خرید vpn