timthumb002

دانلود پروژه حسابداری دیجیتالی

8,000 تومان

پروپوزال در مورد پروژه حسابداری دیجیتالی, گزارش سمینار در مورد پروژه حسابداری دیجیتالی, تز دکترا در مورد پروژه حسابداری دیجیتالی, رساله در مورد پروژه حسابداری دیجیتالی, پایان نامه در مورد پروژه حسابداری دیجیتالی, تحقیق در مورد پروژه حسابداری دیجیتالی, مقاله در مورد پروژه حسابداری دیجیتالی, پروژه دانشجویی در مورد پروژه حسابداری دیجیتالی, تحقیق دانشجویی در مورد پروژه حسابداری دیجیتالی, مقاله دانشجویی در مورد پروژه حسابداری دیجیتالی, پروژه دانشجویی درباره پروژه حسابداری دیجیتالی , گزارش کارآموزی در مورد پروژه حسابداری دیجیتالی, کارآموزی در مورد پروژه حسابداری دیجیتالی, روش تحقیق درباره پروژه حسابداری دیجیتالی

مقایسه

توضیحات محصول

تعداد صفحات:19

نوع فایل:word

فهرست مطالب:

مقدمه

تاریخچه مختصر نرم افزارهای حسابداری

نرم افزار حسابداری از چه چیزی تشکیل شده است؟

ارائه کنندگان بزرگ نرم افزار حسابداری

تارنماهای حسابداری                 

گزارشگری مالی مستمر بر خط

تطبیق حسابرسی با الزامات گزارشگری مالی مستمر

گزارشگری مالی اینترنتی

فناوری های جدید

مزایا وهزینه های حسابداری دیجیتالی

نتیجه گیری

منابع و مآخذ

 

مقدمه

در سال های اخیر تحولات شگرفی در زمینه ی فن آوری رخ داده است. این تحولات در زندگی شخصی و حرفه ای بیشتر گروههای جامعه تاثیر داشته و خواهد داشت. حسابداران و حسابرسان نیز به عنوان جزئی از اعضای حرفه ای جامعه از این تحولات و تاثیر گذاری های آن دور نیستند و خواه ناخواه ناگزیر از فراگیری و کاربرد تمام یا برخی از روش های نو در انجام وظایف خود خواهند بود.

امروزه حسابداران از طریق ثبت، طبقه بندی ، تلخیص و گزارشگری اطلاعات بر اساس بهای تمام شده تاریخی به انجام وظایف خود می پردازند. همزمان با روند روز افزون تحول و نوآوری در جهان نقش حسابداران نیز در تجارت و صنایع در حال تغییر است.

با توسعه و پیشرفت رایانه ، وظیفه ی سنتی حسابداران به عنوان تهیه کنندگان دفترها و صورتهای مالی شرکت ها و سازمان ها منسوخ شده است، زیرا همه ی افراد حتی بدون داشتن تخصص لازم، به کمک روش های پیشرفته رایانه ای کم و بیش می توانند به انجام وظایف حسابداران بپردازند. بنابراین حسابداران وحسابرسان باید با فن آوریهای جدید و کاربرد آن ها آشنایی پیدا کنند تا بتوانند از آن ها در جهت ارتقای کیفیت حرفه و ایفای وظایف پیچیده تر و گسترده تر خود در آینده استفاده کنند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که برای این کالا دیدگاه می‌نویسد. “دانلود پروژه حسابداری دیجیتالی”

خرید vpn